PASHA Bank’tan Sağlık Çalışanlarına Destek

 
Yazdır
 

PASHA Bank, koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında, salgının birey ve toplum sağlığına karşı oluşturduğu tehdidin bilinciyle İTÜ ARI Teknokent ile ortak bir proje gerçekleştirerek, dijital üretim merkezi İTÜ MAGNET FAB | TRİDİ’nin yürüttüğü koruyucu kalkan maske üretimine destek olacak.

PASHA Bank, İTÜ ARI Teknokent ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, dijital üretim merkezi İTÜ MAGNET FAB | TRİDİ’nin yürüttüğü, salgına karşı, gece gündüz demeden özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarının kullanımı için koruyucu kalkan maske üretimine katkı sağlayacak.

Üç boyutlu yazıcılarla koruyucu kalkan maske üreten İTÜ MAGNET FAB | TRİDİ’nin uzmanlığı ve bankanın desteği ile üretilen maskeler ihtiyacı olan hastanelere ulaştırılacak.

Tüm sağlık çalışanlarının bu zorlu günlerde büyük özveriyle çalıştığını söyleyen PASHA Bank Genel Müdürü H. Cenk Eynehan, “İTÜ ARI Teknokent ile yaptığımız ortak proje kapsamında, üretimine destek olduğumuz koruyucu maskelerin, ülkemizin verdiği mücadeleye bir nebze katkı sağlamasını diliyor, tüm doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarına şükranlarımızı iletiyorum. İTÜ ARI Teknokent ile birlikte böyle bir işbirliği içerisinde yer almaktan ise memnuniyet duyuyorum” dedi.

Internet Bankacılığı

Giriş

 

PASHA Bank Genel Müdürlük

Sultan Selim Mahallesi,
Hümeyra Sokak,
PASHA Plaza No:2/7
34415 Kağıthane / İstanbul - Türkiye