Yasal Uyarı

 
Yazdır
 

www.pashabank.com.tr internet sitesinde yer alan her türlü tablo, analiz, grafik ile diğer bilgi ve belgeler, PASHA YATIRIM BANKASI A.Ş. tarafından herhangi bir menfaat temin edilmeksizin sadece bilgilendirmek amacı ile hazırlanmış olup doğrulukları ve içerikleri garanti edilmemektedir. Bu sebeple, bu internet sitesini kullananlara, bu siteden elde edilen bilgi, görüş, analiz ve tabloları kullanmadan önce bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri önerilmektedir. İşbu tablo, analiz, grafik ile diğer bilgi ve belgelere dayanılarak yapılan işlemlerden dolayı doğacak doğrudan ve/veya dolaylı her türlü maddi ve manevi zararlar ve masraflardan ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri zararlardan dolayı PASHA
YATIRIM BANKASI A.Ş. ile Bankanın çalışanları sorumlu tutulamaz.

PASHA YATIRIM BANKASI A.Ş., bu internet sitesinde yer alan bilgileri önceden haber vermeksizin değiştirme, tamamen ya da kısmen kaldırma ile internet sitesindeki bazı bölümlere erişimi sınırlandırma hakkına sahiptir.

Mevzuatın sürekli değişmesi ve elektronik iletişim ortamında karşılaşılabilecek aksaklıklar sebebiyle, özellikle bilgisayarda ve sunucularda alınan otomatik ön belleğe alma durumlarında (cache etme) bu internet sitesindeki araçlarda ve bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar söz konusu olabilir. Bu sebeple, PASHA YATIRIM BANKASI A.Ş. internet sitesi içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamaz.

www.pashabank.com.tr internet sitesinde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, PASHA YATIRIM BANKASI A.Ş.’ye aittir. Bu internet sitesinin içeriğindeki üçüncü şahıslara ait materyal dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları PASHA YATIRIM BANKASI A.Ş.’de saklıdır.

Internet Bankacılığı

Giriş

 

PASHA Bank Genel Müdürlük

Sultan Selim Mahallesi,
Hümeyra Sokak,
PASHA Plaza No:2/7
34415 Kağıthane / İstanbul - Türkiye