Değerlerimiz

 
Yazdır
 

DÜRÜSTLÜK

İşimizin temelinde dürüstlüğe olan bağlılığımız yer alır. Bizim için dürüstlük, her zaman, her defasında, kimse bizi göremediğinde bile doğru olanı yapmak demektir. Dürüstlük en temel anlamda, faaliyet gösterdiğimiz ülkenin yasalarına ve yönetmeliklerine saygı duymaktır. Zorluklar karşısında bile, kişisel kazançlarımız için asla şirket çıkarlarından ödün vermemek, davranış kurallarımızı korumak, kendimize, iş arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve ortaklarımıza karşı dürüst olmak ve güvenlerini kazanmaktır.

KALİTE

Dış dünya bizi her zaman sunduğumuz ürün veya hizmetin kalitesine göre değerlendirecektir. Ve işimizin kalitesi, çalışanlarımızın adanmışlığı ve profesyonelliğiyle doğru orantılıdır. Bunun başka bir yolu da yoktur.  Bu yüzden her zaman belirlediğimiz standartları takip ederiz. Bu nedenle, söz verdiğimizi sunar; optimum sonuçlar için özenli bir şekilde gün be gün kaliteyi verimlilikle dengeleriz. Bu nedenle, bireysel ve organizasyonel olarak yeni şeyler dener, öğrenmek ve iyileştirmek için emek veririz.

İŞBİRLİĞİ

Departmanlar, iş birimleri ve ülkeler arası tek bir ekip olarak çalıştığımızda olağanüstü sonuçlar üretiriz. Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve tedarikçilerimizle işbirliği yaptığımızda pazar beklentilerinin ötesine ulaşırız.  Bu sinerjilerin etkisi, herhangi bir bireysel katkıdan çok daha fazlasıdır. İşbirliği, sağlam bir çalışma ortamı yaratır ve daha yüksek verimlilik sağlar. Problem çözmeyi hızlandırır ve yeniliği harekete geçirir. Güven ve saygıyı besler.

SAHİPLENME

Çevremizdeki dünya sürekli değiştiği için, genellikle belirsizlik içerisinde faaliyet göstermek zorundayız. Yeni fırsatlar ararız ve cesur adımlar atmaya hazırız – başkalarının cesaret edemediği şeyleri yapar ve gidemediği yerlere gideriz.  Zorluklardan korkmayız ve onları büyüme fırsatları olarak görürüz. Ekstra bir mesafe gitmek veya yeni bir şey yapmak için kişisel bir sorumluluk almaktan korkmayız. Çalışanlarımız, bankaya tıpkı kendi işlerine yaklaşacakları  gibi özen, tutku, ihtiyatla yaklaşır.

KÂRLILIK

Hissedarlarımız ve genel olarak toplumun yararına sürdürülebilir kâr elde etmek için çalışırız. Aslında, sürdürülebilir bir işin temelinde yatan bugünün karıdır ve rekabet üstünlüğünü korumaya hizmet eder. Çalışanlarımız, değerin sadece kazanılan her Türk Lirasıyla değil, aynı zamanda tasarruf edilen her Türk Lirasıyla oluştuğunu bilir.  Bununla birlikte, kısa vadeli iş hedeflerinin peşinde, sürdürülebilir küresel bir iş yaratmak ve sürdürmek için uzun vadeli amacımızı asla gözden kaçırmayız. Ve bu amaç, verdiğimiz her stratejik kararı yönlendirir.