Gizlilik ve Kullanım Koşulları

 
Yazdır
 

Gizlilik Politikamız

Müşterilerimize ait bilgilerin gizliliğinin ve güvenliğinin sağlanması yasal bir yükümlülük olmasının yanı sıra bu husus Bankamız için ayrı bir öneme sahiptir. Bu çerçevede, Bankamızın mevzuatında müşteri bilgilerinin gizliliği ile ilgili detaylı düzenlenmeler yapılmakta, Bankamız süreçlerinde ve her türlü uygulamalarında müşteri bilgilerinin korunması hususu önemle vurgulanmaktadır.

Müşterilerimize ait bilgiler müşterilerin onayı olmaksızın, ilgili yasal mevzuat hükümlerinin öngördüğü biçimde bu bilgilere erişme yetkisi olan yasal kurumlar ve yetkililer hariç olmak üzere hiçbir şekil ve surette üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır. Bankamız bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir.

Bankamız, destek hizmetleri almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Bankamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

Bankamızın internet sitesi, ihtiyaç duyulan hallerde diğer internet (web) sitelerine link vermektedir. Bu Politikamızda yer verdiğimiz taahhütler sadece Bankamızın internet sitesi için geçerli olup, link vermiş olduğumuz diğer internet sitelerini kapsamamaktadır. İnternet sitemizden link ile gidilecek diğer internet sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerli olacak olup, bu sitelerde uğranılabilecek maddi ve/veya manevi zarar ve kayıplardan Bankamız sorumlu değildir.

Sitenin kullanımı sırasında herhangi bir performans sorunu, hata, kesinti, zararlı yazılım bulaşması sonucu, doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar ve ziyandan, PASHA YATIRIM BANKASI A.Ş. ile Bankanın çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu tutulamazlar.

Şahsi bilgi (adres, telefon, faks, e-posta adresi vb.) verdiğiniz takdirde, bu bilgiler sadece kampanya, duyuru, değişiklik, bilgilendirme, tanıtım ve duyuru iletileri için göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Bankamız tarafından gönderilen e-posta iletilerini almak istemiyorsanız, e-postanın alt kısmında yer alan “info@pashabank.com.tr” linkine tıklayarak e-posta listesinden çıkarabilirsiniz.

Saygılarımızla,
PASHA YATIRIM BANKASI A.Ş.

Internet Bankacılığı

Giriş

 

PASHA Bank Genel Müdürlük

Sultan Selim Mahallesi,
Hümeyra Sokak,
PASHA Plaza No:2/7
34415 Kağıthane / İstanbul - Türkiye