Üst Düzey Yönetim

 
Yazdır
 

H. Cenk EYNEHAN
Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi

Ön lisans eğitimini Hollanda Erasmus Üniversitesi’nde Ekonomi alanında, lisans eğitimini Amerika Birleşik Devletleri Monroe College’de İşletme alanında tamamlayan Hikmet Cenk Eynehan, Koç Üniversitesi’nden İşletme yüksek lisansı (Yönetici-MBA) derecesi almıştır.

Bankacılık kariyerine 1994 yılında DHB Bank (Nederlands) N.V’de başlamış ve 2001 yılına kadar çeşitli yönetim ve iş geliştirme pozisyonlarında görev almıştır. İş hayatına 2002 – 2004 yılları arasında yönetici ortak olarak reel sektörde devam eden H. Cenk Eynehan, 2005 – 2010 yılları arasında Şekerbank T.A.Ş.’nde çeşitli bölümlerde yöneticilik yapmıştır. 2011 – 2013 yılları arasında Ekspo Faktoring A.Ş.’nde Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuştur.

Sayın H. Cenk Eynehan, 2 Ağustos 2013 tarihinden bu yana PASHA Yatırım Bankası A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Eylül 2015’den – Aralık 2018’e kadar PASHA Bank Gürcistan’da Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunmuştur.

Ali İhsan TOKKUZUN
Genel Müdür Yardımcısı

Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlayan Ali İhsan Tokkuzun, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Executive MBA yüksek lisans eğitimi almıştır.

1991 yılında Esbank T.A.Ş. Teftiş Kurulu’nda iş hayatına başlayan Sn. Tokkuzun, 2000 yılına kadar Teftiş Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Esbank AG, Viyana bünyesinde çeşitli pozisyonlarda yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. 2000-2002 yıllarında Kentbank A.Ş.’nde Finansal Kurumlar ve Yurtdışı Pazarlama Grup Müdürü olarak görev yapan Sn. Tokkuzun, yöneticilik kariyerini; 2002 – 2010 yılları arasında Denizbank AG,Viyana’da Genel Müdür Vekili olarak ve 2010 – 2012 yılları arasında SK Danube AG, Viyana’da Genel Müdür olarak devam ettirmiştir. PASHA Bank’a katılmadan önce İstanbul Gemi İnşa San.Tic. A.Ş.’nde İcra Kurulu Üyesi ve Finans Koordinatörü olarak görev yapmıştır.

Ali İhsan Tokkuzun Haziran 2014 itibarıyla PASHA Bank’a Genel Müdür Vekili olarak katılmıştır.

Tokkuzun, Finansal Planlama, Strateji & Bütçe, Muhasebe &  Yasal Raporlama, Operasyon  ve  Kredi İzleme’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Ayşe Hale YILDIRIM
Genel Müdür Yardımcısı

Ayşe Hale Yıldırım, Lisans eğitimini 1998 yılında İstanbul Üniversitesi, İktisat Bölümünde tamamlamıştır. 

Bankacılık kariyerine 1998 – 2004 yılları arasında Türk Ekonomi Bankası A.Ş.’de başlayan Sn. Yıldırım 2008 yılına kadar Finansbank A.Ş.’nin kurumsal bankacılık bölümlerinde çeşitli pozisyonlarda görev yapmış ve 2008-2013 yılları arasında Ekspo Faktoring A.Ş.’de Pazarlama Müdürlüğü ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir.

PASHA Yatırım Bankası A.Ş’ye 2013 yılında Kurumsal Pazarlamadan sorumlu Birim Yöneticisi olarak katılan Ayşe Hale Yıldırım, 01 Ağustos 2016 tarihinden bu yana Pazarlama, Kurumsal İletişim, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Uğur KOÇ
Genel Müdür Yardımcısı

Uğur Koç, Lisans eğitimini 1993 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır. Bankacılık kariyerine 1993 yılında TC Ziraat Bankası’nda başlayan Sn.Koç, Çukurova Demir Çelik A.Ş ve sonrasında Kentbank, Anadolubank, Finansbank olmak üzere 1996 yılından 2014 yılına kadar farklı bankalarda çeşitli pozisyonlarda görev yapmış ve 2014-2016 yılları arasında Burgan Bank‘ta Ticari Krediler Bölüm Başkanı görevini üstlenmiştir.

Uğur Koç, PASHA Yatırım Bankası A.Ş.’de 18 Eylül 2017 tarihinden bu yana Kredi Tahsis ve İstihbarat, Değişim ve Proje Yönetimi, Bilgi Teknolojileri ve Güvenliği’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.