PASHA Bank, aktif büyüklüğünü geçtiğimiz yıla göre %11 artırdı

 
Yazdır
 

Sürdürülebilir büyüme hedefine istikrarlı bir şekilde ilerleyen PASHA Bank’ın, 31 Mart 2019 tarihi itibarıyla, aktif büyüklüğü 1,5 milyar TL ile geçtiğimiz yıla göre %11 artarken, nakit kredi büyüklüğü 901 milyon TL’ye ulaşmıştır. Fitch Ratings, PASHA Bank'ın ulusal kredi notunu "BBB+(tur)" olarak teyit ederken, JCR Eurasia Rating, Banka’nın Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Notunu (9,11), görünümü ise (Stabil) olarak belirledi.

Sürdürülebilir büyüme hedefine istikrarlı bir şekilde ilerleyen PASHA Bank’ın, 31 Mart 2019 tarihi itibarıyla, aktif büyüklüğü 1,5 milyar TL ile geçtiğimiz yıla göre %11 artarken, nakit kredi büyüklüğü 901 milyon TL’ye ulaşmıştır.

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, PASHA Bank'ın ulusal kredi notunu "BBB+(tur)" olarak ve kredi notunun görünümünü de "Durağan"' olarak teyit ederken, JCR Eurasia Rating, PASHA Bank'ın Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Notunu (9,11), görünümü ise (Stabil) olarak belirlemiştir.

JCR Eurasia Rating metodolojik altyapısı ve notasyon gösterimine göre; PASHA Bank’ın Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Notu, yakınsama düzeyi olarak AAA (Trk)/Liyakat Üstü], not derecesi olarak da [aa/ (Çok Üstün)] kategorisindedir.

Internet Bankacılığı

Giriş

 

PASHA Bank Genel Müdürlük

Sultan Selim Mahallesi,
Hümeyra Sokak,
PASHA Plaza No:2/7
34415 Kağıthane / İstanbul - Türkiye